Ambasadorzy csr

Zaznacz obszar

wszystkie

ambasador csr Lewicka Magdalena

Lewicka Magdalena

ambasadorka

Szkoła Główna Handlowa

Jestem studentką V roku SGH na kierunku Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne ze specjalizacją badania marketingowe. W wolnych chwilach szyję i oglądam czarno-białe filmy, interesuje mnie również kultura włoska. Na uczelni działam w projekcie należącym do samorządu SGH: Kultura Dla Studenta SGH.

Odpowiedzialny biznes to dla mnie szacunek dla drugiego człowieka, przyrody i ekologii. Każdą działalność gospodarczą musimy wiązać z oddziaływaniem na środowisko i ludzi – dążąc do sukcesu i zysków często o tym zapominamy. Powinniśmy rozwijać w sobie wrażliwość i świadomość bycia częścią społeczeństwa.

ambasador csr Ciszek Alicja

Ciszek Alicja

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach

Jestem studentką ekonomii menedżerskiej.
Już od I roku studiów zaczęłam działać w samorządzie studenckim, obecnie pełnię w nim funkcję przewodniczącej. Jestem członkiem zarządu oraz rzecznikiem medialnym Forum Uczelni Niepublicznych. W przeszłości, jak i podczas studiów wielokrotnie brałam udział w koncertach i akcjach charytatywnych. Uwielbiam podróże, lubię tańczyć, kocham góry i fotografowanie.
Odpowiedzialny biznes jest dla mnie taką koncepcją, w której firmy skupiają się nie tylko na swojej podstawowej działalności biznesowej, ale podejmują też pewne kroki czy działania uwzględniające interesy otoczenia - interesariuszy. To są też działania związane z ochroną środowiska. I co jest kluczowe, to wszystko powinno się odbywać na zasadzie prowadzenia dialogu.

ambasador csr Pietrzak Klaudia

Pietrzak Klaudia

Politechnika Łódzka

Politechnika Łódzka
 
Jestem studentką  Wzornictwa na Politechnice Łódzkiej. Po rozpoczęciu studiów zainteresowałam się Studenckim Radiem Żak Politechniki Łódzkiej oraz Studenckim Turystycznym Klubem PŁazik Politechniki Łódzkiej gdzie rozwijam swoje pasje. Interesuję się fotografią i projektowaniem graficznym. Posiadam dziennikarskie zacięcie, lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.
 
Społeczna odpowiedzialność biznesu to dla mnie koncepcja, która w tworzeniu i realizacji strategii biznesowej uwzględnia oczekiwania wszystkich grup, które łączą się z prowadzonym biznesem oraz podejmuje działania związane z ochroną środowiska. 
ambasador csr Patynowska Maria

Patynowska Maria

ambasadorka

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Studiuję zarządzanie na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. W życiu kieruję się zasadą, by nie marnować żadnej szansy. Dlatego rozwijam swoje zainteresowania działając w zarządzie Koła Naukowego „Audytor” oraz podejmując działania jako wolontariusz przy różnych eventach. Interesuję się organizacją wszelkiego rodzaju wydarzeń, a szczególnie przyjęć weselnych. Wolne chwile chętnie spędzam z przyjaciółmi poznając lepiej naszą kulturę i sztukę. Lubię muzea, książki i wycieczki krajoznawcze.
Dla mnie odpowiedzialny biznes to takie działanie przedsiębiorstwa, które nie ogranicza się tylko do finansowych aspektów, ale zwraca uwagę na konsekwencje prowadzonych interesów, takich jak wpływ na odbiorców, środowisko społeczne i przyrodnicze oraz potrzeby pracowników. To świadome planowanie i zarządzanie dobrami wspierające rozwój własny, poszczególnych sektorów, a w konsekwencji państwa i każdego obywatela.

 

ambasador csr Paprzycka Joanna

Paprzycka Joanna

ambasadorka

Uniwersytet Łódzki

Uniwersytet Łódzki

Jestem studentką Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego, na kierunku Turystyka i Rekreacja. Czynnie działam w Studenckim Kole Naukowym Geografów Turyzmu „Włóczykije”. Jestem też Alumną Fundacji im. Lesława A. Pagi w Warszawie. Interesują mnie zagadnienia geograficzne i turystyka. W wolnych chwilach uczestniczę w działaniach społecznych na rzecz dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Odpowiedzialny biznes jest dla mnie ważnym czynnikiem funkcjonowania przedsiębiorstw. Odpowiedzialny przedsiębiorca powinien dążyć nie tylko do rozwoju firmy, ale całego jej otoczenia. Działalność odpowiedzialnego przedsiębiorcy powinna być w pełni przemyślana i prowadzona nie dla uzyskania rozgłosu, a dla faktycznego wsparcia idei pomocy ubożejącemu społeczeństwu.

ambasador csr Oryszewska Natalia

Oryszewska Natalia

ambasadorka

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Jestem studentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności. Dodatkowo, działam w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Kierunków Rolniczych i Pokrewnych IAAS Polska, w której pełnię funkcję Dyrektora ds. Komunikacji.Moje zainteresowania to m.in. zdrowe odżywianie, produkcja żywności, psychologia, podróże, a także social media. Odpowiedzialny biznes jest dla mnie nieodłączną częścią funkcjonowania każdej firmy – firmy, która liczy się nie tylko z zyskami finansowymi, ale również społecznymi. Jest to świadome i odpowiedzialne podejście do pracy, środowiska i innych ludzi.

ambasador csr Olkhovyk Kateryna

Olkhovyk Kateryna

Uniwersytet Jagielloński

Uniwersytet Jagielloński

Jestem studentką II roku studiów azjatyckich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od początku studiów aktywnie angażuję się w działalność Zespołu do spraw mobilności Samorządu Studenckiego, gdzie moim głównym zadaniem jest przyjmowanie delegacji oraz promowanie możliwości wyjazdów stypendialnych wśród studentów. Moją pasją jest nauka języka chińskiego. Interesuję się również historią, kulturą oraz sztuką chińską. Lubię poznawać ludzi wychowanych w innych kulturach i odkrywać dla siebie ich mentalność, tradycje i obyczaje. W wolnym czasie często piszę znaczki chińskie, czytam książki, biorę udział w konferencjach, podróżuję albo chodzę do muzeów. Dla mnie odpowiedzialny biznes to przede wszystkim możliwość zredukowania negatywnego wpływu na środowisko i społeczeństwo bez utraty zysku dla przedsiębiorstwa, a nawet zyskanie przez nie szacunku opartego na aktywnej postawie społecznej.

ambasador csr Niemotko Natalia

Niemotko Natalia

ambasadorka

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Jestem studentką 2 roku finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Obecnie pełnię funkcję Dyrektora Narodowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Kierunków Rolniczych i Nauk Pokrewnych IAAS Polska. W wolnych chwilach gram na gitarze, a dla naładowania akumulatorów najlepszym sposobem jest dla mnie muzyka. Szczególnie ta „cięższa” ;)

Według mnie CSR to przede wszystkim rozwiązania, które mogą polepszyć sferę biznesu i wpłynąć pozytywnie na jej rozwój, poprzez odpowiedzialne podejście do potrzeb społeczeństwa oraz środowiska.

strona