Ambasadorzy csr

Zaznacz obszar

wszystkie

ambasador csr Kulesza Kornelia

Kulesza Kornelia

ambasadorka

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Jestem studentką zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Uwielbiam moją uczelnię, ponieważ przez ostatnie 4 lata dzięki niej miałam naprawdę wiele okazji na poznanie wspaniałych ludzi i przeżycie najlepszych chwil w moim życiu. W trakcie studiów angażowałam się w wolontariat, ponadto działałam w Parlamencie Studenckim, a przez rok piastowałam funkcję przewodniczącej swojego domu studenckiego. W wolnym czasie staram się jak najwięcej podróżować - zwiedziłam już wiele państw, głównie przemieszczając się autostopem.
CSR to dla mnie przede wszystkim koncepcja zarządzania, dzięki której organizacje korzystając ze swojego wpływu na otoczenie mogą zrobić coś pożytecznego dla świata.

ambasador csr Krzynowek Rafał

Krzynowek Rafał

ambasador

Uniwersytet Gdański

Jestem przewodniczącym Koła Naukowego Innovative Ways Group, które działa na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Nasza organizacja specjalizuje się w tworzeniu projektów we współpracy z firmami oraz organizowaniu wydarzeń dla studentów z tematyki okołobiznesowej.

Moim hobby jest jazda na deskorolce, słuchanie rocka oraz rapu, a w wolnych chwilach czytanie ksiażek
z zakresu marketingu.

Odpowiedzialny biznes to taki, w którym nie działamy dla samych zysków finansowych, a taki w którym
chcemy uczynić nasze otoczenie lepszym i bardziej przyjaznym zarówno dla nas i dla naszych partnerów
biznesowych czy po prostu klientów.

ambasador csr Klimczyk Magda

Klimczyk Magda

ambasadorka

Uczelnia Vistula

Uczelnia Vistula

Jestem studentką kierunku Turystyka i Rekreacja na międzynarodowym programie Intertour realizowanym na Uczelni Vistula, jak również absolwentką filologii francuskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z dumą mogę nazwać się członkiem Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej "2B", które pozwoliło mi rozwinąć skrzydła.

Gdy akurat nie można mnie znaleźć w kuchni, na parkiecie lub na autostopie, pewnie organizuję konferencję lub działam jako wolontariusz przy festiwalu górskim lub podróżniczym. Mam słabość do masła orzechowego i terenów zielonych, a taniec i góry to moje dwie natury!

CSR to nie tylko koncepcja, która pozwala przedsiębiorstwom wyróżnić się na rynku i zaskarbić serca pracowników, lecz przede wszystkim idea lepszego jutra, która stała się moją misją.

ambasador csr Kantor Angelika

Kantor Angelika

ambasadorka

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Absolwentka wydziału ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Obecnie studentka wydziału zarządzania na tej samej uczelni na studiach magisterskich. Członek pionu PR&Marketing w organizacji Studenckie Forum Business Centre Club Region Katowice. Od 2017 roku wolontariusz w Medialab Katowice. Uczestniczyłam między innymi w badaniu w ramach europejskiego projektu Shared Cities. Interesuję się tematyką zrównoważonego rozwoju oraz marketingiem. W wolnym czasie czytam komiksy oraz gram w gry planszowe oraz sesje rpg. Moją pasją jest również sport. CSR jest dla mnie szerszym spojrzeniem na biznes, w ramach którego przedsiębiorstwo uwzględnia nie tylko rachunek finansowy ale i społeczny. Jest to szereg długofalowych działań, który pozwala na wprowadzanie etyki do biznesu oraz kreowanie pozytywnego wizerunku organizacji.

ambasador csr Hubala Patryk

Hubala Patryk

ambasador

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Absolwent studiów licencjackich i magisterskich ze specjalnością PR i Branding na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Swoje pierwsze doświadczenia w zawodzie zbierał w studenckim kole naukowym Under Construction PR, gdzie zrealizował m.in. kampanię społeczną "Świadomie o Atomie", która zajęła pierwsze miejsce w konkursie zorganizowanym przez PGE w 2015 roku. Obecnie pracuje jako asystent ds. komunikacji marketingowej w firmie FMCG FRoSTA w Bydgoszczy, która angażuje się w działalność CSR na rzecz ochrony środowiska.
Entuzjasta zrównoważonego rozwoju; CSR traktuje jako niezbędny program dla firm, które chcą być postrzegane jako godne zaufania przez klientów oraz interesariuszy. Według niego, społeczna odpowiedzialność biznesu ma realny wpływ na poprawę warunków środowiskowo-społecznych i, co najważniejsze, podnosi etykę pracy w biznesie.

ambasador csr Hranko Maryna

Hranko Maryna

ambasadorka

Uniwersytet Gdański

Jestem absolwentką prawa, wybrałam ten zawód, ponieważ czuję, że to moja pasja. Chciałabym powiązać swoje życie z tą dziedziną. Obecnie studiuję zarządzanie na V roku na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem stypendystką Rządu RP - programu stypendialnego im. Stefana Banacha. Działam w Kole Naukowym Komunikacji Marketingowej Pryzmat.
Moim hobby są rysowanie oraz joga – jest to fajny sposób na zrelaksowanie. Zawsze miałam słabość do fotografii, więc nigdy nie mam wolnej pamięci na telefonie :). Największą satysfakcję czerpię z podróży. Uważam, że inwestycja w podróże to inwestycja w siebie.
CSR to koncepcja, która polega na przejrzystym i etycznym zachowaniu biznesu wobec swoich interesariuszy. Warto pamiętać, że CSR nie jest modą, a jest jak najbardziej opłacalną inwestycją biznesową.

ambasador csr Borychowski Michał

Borychowski Michał

ambasador

Szkoła Główna Handlowa

Szkoła Główna Handlowa

Jestem studentem III roku studiów licencjackich Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Aktywnie działam w Kole Zrównoważonego Rozwoju, gdzie jestem wiceprezesem i zajmuję się działem administracji i finansów. Obecnie koordynuję duży projekt THE FUTURE OF FINANCE, który polega na przedstawieniu idei zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności biznesu w finansach. Naszymi gośćmi specjalnymi będą prelegenci z różnych firm jak również przedstawiciele ministerstwa rozwoju i finansów.
Od zawsze lubiłem gry planszowe czy strategiczne, w tym m.in. szachy czy ryzyko.
W wolnym czasie lubię spotkać się ze znajomymi, wyskoczyć na miasto czy też pograć w piłkę nożną.
Odpowiedzialny biznes to dla mnie racjonalne podejmowanie decyzji w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju, stosowanie nowoczesnych technologii mających na celu zwiększenie wydajności i efektywności w zarządzaniu strategicznym przedsiębiorstwa jak również dbanie o rozwój osobisty i zawodowy pracowników.

ambasador csr Kaszta Wiktoria

Kaszta Wiktoria

ambasadorka

Szkoła Główna Handlowa

Jestem studentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze. Aktywnie działam w Studenckim Kole Naukowym Spraw Zagranicznych, gdzie współorganizuję „Akcję Dyplomację” – projekt, który pozwala młodym ludziom zajrzeć za kulisy świata dyplomacji. Oprócz tego jestem zaangażowana w „Emerging Markets Business Summit” – wydarzenie tworzące platformę współpracy dla studentów najlepszy uczelni biznesowych z gospodarek wschodzących. Kiedy mam chwilę dla siebie, chętnie uczę się języków, odkrywam nowe smaki i podróżuję autostopem.
CSR oznacza dla mnie przede wszystkim świadomość. Świadomość pracodawcy, który zna i rozumie potrzeby swoich pracowników; świadomość firm, które zdają sobie sprawę z wpływu na otoczenie i dbają o relacje z nim; czy świadomość konsumenta, który chce i potrafi dokonywać etycznych wyborów.

strona