Ambasadorzy csr

Zaznacz obszar

wszystkie

ambasador csr Gajewska Patrycja

Gajewska Patrycja

alumn

Uniwersytet Jagielloński

Studentka trzeciego roku Zarządzania Personelem na Uniwersytecie Jagiellońskim. Poza studiami, wiceprezes ds. operacyjnych w Fundacji ""Kraków Miastem Startupów"" oraz członek Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Interesuje się organizacją eventów, szeroko pojętym marketingiem i marketingiem internetowym oraz tematyką z zakresu Human Resources.

Odpowiedzialny Biznes to dla mnie świadome i zrównoważone działania organizacji. Troska o pracowników, klientów, lokalną społeczność, środowisko naturalne oraz taka forma pracy, która buduje silne więzi wewnątrz organizacji powodując , że pracownicy utożsamiają się z jej działaniem, kreując tym samym pozytywny wizerunek firmy. Jest to forma inwestycji, przynosząca korzyść szerokiemu gronu odbiorców.

ambasador csr Bogacz Natalia

Bogacz Natalia

alumn

Uniwersytet Jagielloński

Jestem studentką III roku psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Aktywnie działam w Kole Nauk Psychologicznych PRAGMA i koordynuję Dział PR trzech projektów: Psychodebiuty, Wgląd oraz W Stronę Zmian. Wolontariat jest nieodłączną częścią mojego życia, obecnie pomagam w Domu Ronalda McDonalda, gdzie na każdym kroku mam okazję dostrzec jak ważne jest społeczne zaangażowanie, a co za tym idzie i odpowiedzialność. W tym przekonaniu utwierdził mnie także wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracując na obozie letnim dla dzieci miałam szansę poznać kulturę pracy w międzynarodowym środowisku.

CSR jest dla mnie pewnym standardem, ale i poczuciem bycia częścią społeczeństwa oraz realnego wpływu, możliwości zmiany.

ambasador csr Błażewicz Krzysztof

Błażewicz Krzysztof

alumn

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Jestem studentem II roku Administracji na UWM w Olsztynie, pochodzę z Litwy. Uczęstnicze w rozwojowych konferecjach, brałem udział w spotkaniach mówców Toastmasters. Także prowadzę stronę motywacyjną w języku litewskim na facebooku. Mam kilka produktów, które już są w obrocie na rynku.

Odpowiedzialny Biznes dla mnie to przyszłość, która zmieni świat przedsiębiorczy- doda do niego więcej kontrastu i stabilnosci.

Uwielbiam czytanie książek rozwojowych, uprawiam sport, interesuje się marketingiem w social media, lubię komunikować się z ludźmi.

ambasador csr Sylwia Belka

Sylwia Belka

alumn

Uniwersytet Łódzki

Jestem studentką V roku studiów magisterskich Ekonomia, Ekobiznes, jak również Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Łódzkim.

Przez trzy lata aktywnie działałam w Studenckim Kole Naukowym Inwestor. W ramach projektów, które koordynowałam udało mi się zorganizować dla studentów wykład otwarty z obecnym wicepremierem i Ministrem Finansów Mateuszem Morawieckim. Udoskonaliłam także jeden z projektów, wprowadzając nową dyscyplinę sportu do turnieju charytatywnego. Przez ostatni rok działalności byłam wiceprezesem ds. HR w SKNie.

Od dzieciństwa uwielbiam grać w siatkówkę. W tej dyscyplinie udało mi się zdobyć kilka znaczących nagród indywidualnych. Kocham zwierzęta i obecnie w domu mam 5 pupili.

Według mnie odpowiedzialny biznes powinien być nieodłącznym elementem w prowadzeniu przedsiębiorstwa, które osiąga zyski, poprawia jakość życia społeczeństwa, bez negatywnego oddziaływania na środowisko. Każda instytucja, która funkcjonuje w gospodarce, zostawia jakiś ślad i to od niej zależy, jaki będzie wywierać wpływ na otoczenie, w którym działa.

strona