LOB
dla studenta

492 trendy CSR i 15 warsztatów - relacja z AOB 2012

 

 

Jakie są najważniejsze tendencje w społecznej odpowiedzialności biznesu? Co jest już modne wśród firm, a co będzie trendy w najbliższym czasie? Jak wygląda CSR w największych przedsiębiorstwach w Polsce? Odpowiedzi będzie można znaleźć na ogólnopolskiej konferencji „Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2012. Trendy CSR” organizowanej przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu. Wydarzenie odbędzie się 20-21 kwietnia w Warszawie i skierowane jest do studentów i studentek uczelni z całej Polski.

Podczas dwóch dni warsztatów i szkoleń uczestnicy z całej Polski będą mogli rozwinąć swoją wiedzą w 5 tematach przewodnich dotyczących najnowszych i najciekawszych rozwiązań stosowanych w odpowiedzialnym biznesie:

  • pracownicy
  • konsumenci
  • inwestycje
  • środowisko
  • zarządzanie

Akademia skierowana jest do środowiska studenckiego, zarówno studentów studiów ekonomicznych i pokrewnych, jak również kierunków humanistycznych i technicznych oraz inżynieryjnych.

Konferencja Akademia Odpowiedzialnego Biznesu to platforma wymiany doświadczeń pomiędzy firmami a studentami, której głównym założeniem jest szeroka edukacja na temat odpowiedzialnego biznesu. Odpowiedzialny biznes jest strategią uwzględniającą cele ekonomiczne i społeczne z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Udział w konferencji jest płatny i wynosi 49 zł. 

KAŻDY UCZESTNIK/UCZESTNICZKA OTRZYMA CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ!

Zapisy i więcej informacji: www.lob.org.pl.

Dołącz do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/151733151615818/

 

ORGANIZATORZY: Liga Odpowiedzialnego Biznesu, Forum Odpowiedzialnego Biznesu

 

PARTNERZY: Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, PwC, Orange, PGNiG, Unilever

 

PATRONAT HONOROWY: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Barbara Kurdycka.

 

PATRONI MEDIALNI: www.odpowiedzialnybiznes.pl, CR Navigator, Students.pl, dlaStudenta.pl, Eurostudent.pl oraz Odpowiedzialne-inwestowania.pl

 

MEDIA WSPIERAJĄCE: Radio Żak, Magazyn Studencki "Spinacz", Radio Kampus oraz Gazeta Studencka "Uzetka", BIS - AGH