LOB
dla studenta

Odpowiedzialność instytucji finansowych – warto grać fair!

Zastanawiałeś się czy w okresie spowolnienia gospodarczego i kryzysu, ogromnych problemów z długiem, zagrożeniem płynnością, ratowaniem banków przez państwa, instytucje finansowe nie powinny w jakiś sposób wziąć na siebie części odpowiedzialności za powrót na ścieżkę szybkiego rozwoju gospodarczego? Społeczna odpowiedzialność biznesu, dobre praktyki, odpowiedzialne inwestycje czy ład korporacyjny to pojęcia, które w obecnych czasach nie mogą być obojętne.

 

 

Golf to jeden z najpopularniejszych sportów w świecie biznesu – czy wiesz dlaczego? Tak jak inwestowanie i zarządzanie, wymaga nie tylko pokory i cierpliwości, ale także znajomości etykiety i zasad fair play.

 

Koło Naukowe Prawa Bankowego przy Wydziale Prawa i Administracj Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Królewskim Klubem Golfowym w Wilanowie zapraszają do udziału w cyklu warsztatów, akademii golfa, konkursie oraz konferencji.

 

Przyjdź i przekonaj się, że warto grać fair!

 

Pierwsze spotkanie odbędzie już 19 października 2011 r., godz. 18.30. Tematem będzie społeczna odpowiedzialność biznesu, a gościem Magdalena Andrejczuk z Ligii Odpowiedzialnego Biznesu.

 

Miejsce warsztatów to sala 308 w Starej Bibliotece UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 w Warszawie.

 

Czekamy na Ciebie! Zastrzegamy, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego pamiętaj żeby zgłosić swój udział przedysłając email na adres oif.knpb.uw@gmail.com lub zapisz się na wydarzenie naszym profilu facebook.pl/oif.knpb.uw Tam też możesz śledzić na bieżąco aktualności.

 

Źródło: materiały organizatorów