LOB
dla studenta

Dołącz do nas!

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu skierowany do studentów i studentek z całej Polski. To miejsce inspiracji, zaangażowania i kształcenia młodych ludzi. Edukujemy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR) poprzez następujące projekty:

Konkurs wiedzy o CSR - to rokrocznie organizowane przedsięwzięcie polegające na promowaniu zasad odpowiedzialnego biznesu wśród młodych ludzi. Konkurs polega na testach wiedzy oraz rozwiązaniu case' a dotyczącego działań na rzecz CSR i zrównoważonego rozwoju. Udział w konkursie mogą wziąć studenci, studentki oraz uczniowie i uczennice szkół średnich. Na zwycięzców czekają cenne nagrody (czytaj więcej: tutaj).

Program Ambasadorów CSR - skupiający studentów i studentki z całej Polski, którzy mają okazję zdobywać wiedzę poprzez warsztaty z osobami zawodowo zajmującymi się wdrażaniem idei społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. Ambasadorzy/ki promują również CSR na swoich uczelniach, środowiskach lokalnych (czytaj więcej: tutaj). Weź udział w rekrutacji do XIV edycji

Podwieczorki przy CSR - spotkania w charakterze podwieczorków ze swoim nieformalnym, kawiarnianym klimatem umożliwiają otwartą dyskusję na kontrowersyjne tematy związane z CSR. Rozmowy te, a także bezpośredni kontakt z gośćmi stanowią dla studentów/ek źródło inspiracji i zachętę do poszukiwania własnych ścieżek odpowiedzialności. Gośćmi podwieczorków są praktycy i teoretycy, menadżerowie i właściciele firm, przedstawiciele małego, średniego i dużego biznesu, CSR-sceptycy oraz CSR-entuzjaści (czytaj więcej: tutaj).

Więcej o LOB przeczytasz tutajAby dowiedzieć się, jak aplikować do Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, wejdź na stronę REKRUTACJA.