LOB
dla studenta

Dołącz do nas!

Rekrutacja do XIV edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu trwa od 22 listopada do 16 stycznia. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę REKRUTACJA.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu skierowany do studentów i studentek z całej Polski. To miejsce inspiracji, zaangażowania i kształcenia młodych ludzi. Edukujemy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR) poprzez następujące projekty:

Konkurs wiedzy o CSR - to rokrocznie organizowane przedsięwzięcie polegające na promowaniu zasad odpowiedzialnego biznesu wśród młodych ludzi. Konkurs polega na testach wiedzy oraz rozwiązaniu case' a dotyczącego działań na rzecz CSR i zrównoważonego rozwoju. Udział w konkursie mogą wziąć studenci, studentki oraz uczniowie i uczennice szkół średnich. Na zwycięzców czekają cenne nagrody (czytaj więcej: tutaj).

Program Ambasadorów CSR - skupiający studentów i studentki z całej Polski, którzy mają okazję zdobywać wiedzę poprzez warsztaty z osobami zawodowo zajmującymi się wdrażaniem idei społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. Ambasadorzy/ki promują również CSR na swoich uczelniach, środowiskach lokalnych (czytaj więcej: tutaj). Weź udział w rekrutacji do XIV edycji

Podwieczorki przy CSR - spotkania w charakterze podwieczorków ze swoim nieformalnym, kawiarnianym klimatem umożliwiają otwartą dyskusję na kontrowersyjne tematy związane z CSR. Rozmowy te, a także bezpośredni kontakt z gośćmi stanowią dla studentów/ek źródło inspiracji i zachętę do poszukiwania własnych ścieżek odpowiedzialności. Gośćmi podwieczorków są praktycy i teoretycy, menadżerowie i właściciele firm, przedstawiciele małego, średniego i dużego biznesu, CSR-sceptycy oraz CSR-entuzjaści (czytaj więcej: tutaj).

 

Więcej o LOB? Czytaj: tutaj.

Rekrutacja do XIV edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu trwa od 22 listopada do 9 stycznia. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę REKRUTACJA.