LOB
dla studenta

PODWIECZOREK PRZY CSR

 Gośćmi podwieczorków są praktycy i teoretycy, menadżerowie i właściciele firm. Zapraszamy również przedstawicieli małego, średniego i dużego biznesu, startupowców oraz innych CSR-sceptyków i CSR-entuzjastów.

Spotkania w charakterze podwieczorków ze swoim nieformalnym, kawiarnianym klimatem umożliwiają otwartą dyskusję na kontrowersyjne tematy związane z CSR. Rozmowy te, a także bezpośredni kontakt z gośćmi stanowią dla studentów źródło inspiracji i zachętę do poszukiwania własnych ścieżek odpowiedzialności.

W ramach dotychczasowych edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu odbyło się już kilkadziesiąt Podwieczorków przy CSR.

Naszymi gośćmi byli m.in. Jacqueline Kacprzak z Ministerstwa Rozwoju, Przemysław Sendzielski z Rano Zebrano, Monika Kulik z Orange Polska, Małgorzata Zdzienicka-Grabarz z BGŻ BNP Paribas, Robert Daniluk z Lyreco, Agata Czachórska z IKEA, Sylwia Lewandowska-Akhvlediani z Progressive Partners, Tomasz Cekała z Banku Pocztowego, dr inż. Andrzej Brzozowski (obecnie niezależny konsultant, wcześniej przez wiele lat związany z ABB w Polsce), Jarosław Lepka (Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy), Patrycja Zbytniewska z Grupy Lotos,  Karolina Długosz z Danone,  Katarzyna Radecka z Kompanii Piwowarskiej, Magdalena Szumna z British American Tobacco, prof. Andrzej Blikle,  Iwona Furtek z Radisson Blu Hotel w Krakowie.