Newsy

Business Coffee&Cake II

Business Coffee&Cake II Edycja – temat czwartego spotkania już został wybrany! Wybór padł na firmę SARE – lidera e-mail marketingu w Polsce!

 

 

Temat spotkania został wybrany przez prawie 60 zainteresowanych osób za pośrednictwem sondażu dostępnego na stronie Europejskiego Centrum Integracji i Rozwoju (ECID).

 

Uczestnicy sondażu głosując i wybierając jedną z czterech propozycji wyrażali swoją opinię, z którą firmą chcą się spotkać i porozmawiać o wieloaspektowych zagadnieniach związanych ze Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu.

 

Na SARE zagłosowała prawie połowa osób. "Dziękujemy wszystkim Pro

ject Menedżerom za oddanie
głosu!" – mówi Łukasz Wejner, twórca Business Coffee&Cake.

 

Spotkanie z SARE odbędzie się 30.11.2010 w Oku Miasta w Rondzie Sztuki w Katowicach.

 

Business Coffee&Cake jest cyklem kameralnych spotkań studentów, wykładowców oraz dziennikarzy z przedstawicielami świata biznesu. Tym, co łączy uczestników spotkań jest CSR, ponieważ celem projektu jest wymiana informacji, wiedzy i doświadczeń związanych z odpowiedzialnym biznesem.

 

Obecnie trwa druga edycja Business Coffee&Cake. Odbyły się już dwa spotkania. Na pierwszym z nich gośćmi były takie firmy jak PwC oraz Fortress.Zaproszono również Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Na drugim spotkaniu z cyklu uczestnicy rozmawiali z przedstawicielem ING Banku Śląskiego.

 

Projekt dedykowany jest wszystkim chcącym poznać strategie biznesową XXI wieku, jak również osobom poszukującym odpowiedzi na pytanie, czy prowadząc firmę możliwe jest osiągnięcie równowagi między dochodowością, efektywnością, a interesem społecznym. A jak Ty myślisz? Czy możliwe jest uwzględnienie w strategii biznesowej czynników etycznych, społecznych i ekologicznych?

 

 

Więcej informacji na temat projektu oraz formularz aplikacyjny dostępny na stronie www.ecid.org.pl.