Newsy

Business Coffee&Cake w Katowicach

ECID znów zaprasza studentów oraz wykładowców na Business Coffee&Cake, czyli kameralne spotkania z praktykami biznesu oraz rozmowy o społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

W drugiej połowie listopada w Klubie Oko Miasta w Rondzie Sztuki odbędą się kolejne spotkania z cyklu Business Coffee&Cake.

 

 

 

 

Tym razem Business Coffee&Cake przyjmie formę czterech spotkań. Na pierwszym spotkaniu (18.11) zostaną odtworzone w pamięci sylwetki firm, które brały udział w tegorocznej wiosennej edycji projektu (w tym PwC orazFortress, jak również Forum Odpowiedzialnego Biznesu). Punktem kulminacyjnym spotkania będzie burza mózgów dotycząca pomysłów na nowe inicjatywy dla każdej z firm oraz stworzenie komunikatu zwrotnego zgromadzonych gości na temat istniejących projektów.

 

Odbywające się 22.11 spotkanie z ING Bankiem Śląskim będzie poświęcone kwestiom związanym z nowopowstałym indeksem giełdowym Respect Index, fundacją ING Dzieciom oraz normą zarządzania środowiskowego ISO 14001.

 

Na spotkaniu z firmą GES Investment Services (29.11) tematem rozmowy będzą niecodzienne sposoby inwestowania w Polsce, czyli zrównoważone fundusze inwestycyjne oraz odpowiedzialne indeksy giełdowe.

 

Czwarte spotkanie z cyklu Business Coffee&Cake odbędzie się 30.11 i to każdy będzie mógł zadecydować o czym będzie się na nich rozmawiać. Wystarczy, że wejść na stronę www.ecid.org.pl i zagłosować na interesujący emat spotkania. Na stronie internetowej znajduje się również formularz aplikacyjny, który należy wypełnić w celu zgłoszenia swojej obecności*.

 

Wszystkie spotkania odbędą się w godzinach popołudniowych (od 15:00). Uczestnicy spotkań otrzymają certyfikaty.

 

Projekt realizowany jest przy partnerstwie merytoryczny i finansowym Ligii Odpowiedzialnego Biznesu.

 

* Dopiero otrzymanie potwierdzenia jest jednoznaczne z możliwością uczestniczenia w spotkaniach.