Newsy

7. edycja LOB za nami

Za nami siódma edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Z działaniami edukującymi i promocyjnymi CSR dotarliśmy do 7 tys. odbiorców i odbiorczyń. W trakcie LOB dofinansowaliśmy 30 projektów, zostało zorganizowanych prawie 100 warsztatów, paneli dyskusyjnych, szkoleń i innych wystąpień w ramach LOB!

 

W siódmej edycji wzięło udział 25 Ambasadorów i Ambasadorek z 22 uczelni w 15 miastach całej Polski, odbyło się 5 Podwieczorków przy CSR-ze, 2 Konkursy o CSR – w sumie ponad 120 uczestników i uczestniczek, zaś 500 licealistów i licealistek zostało przeszkolonych podczas lekcji w szkołach średnich. Mamy też ponad 600 fanów i fanek na Facebooku!

 

Dziękujemy studentkom i studentom, organizacjom studenckim oraz naszym partnerom: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PwC, Grupie TP oraz Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy, dziękujemy patronom medialnym: odpowiedzialnybiznes.pl, Students.pl, Kariera.com.pl, DlaStudenta.pl, kampaniespoleczne.pl, CR Navigator oraz patronom współpracującym jest Studenckie Radio ''ŻAK'' PŁ, Studiuje.eu oraz Radio Centrum.

 

Więcej o 7 edycji LOB tutaj

 

Zapraszamy do ósmej edycji LOB już od października 2011:)