Newsy

Finał konkursu Poznań CSR Contest

13 kwietnia 2011 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbył się finał I edycji konkursu Poznań CSR Contest, organizowany przez Studenckie Koło Naukowe CSR.

 

 

Uczestnicy finału, organizatorzy i jury

 

W drugim etapie wzięło udział 6 trzyosobowych drużyn. Zadaniem finalistów było opracowanie rozwiązania case study przygotowanego na podstawie realnych problemów partnerów projektu: firm Aquanet, Promag, Sheraton Poznan oraz Sara Lee w obszarach społeczności lokalnej, środowiska pracy, ekologii i rynku. Drużyny były oceniane przez komisję składającą się z przedstawicieli firm, organizatorów oraz partnerów merytorycznych – Centrum PISOP oraz Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Najbardziej kreatywny okazał się zespół, w którego skład weszły: Aleksandra Kowalczuk i Edyta Pliszka z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Justyna Różańska z Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Każda z laureatek otrzymała m.in. bon prezentowy Empik o wartości 400zł oraz zaproszenie do restauracji w hotelu Sheraton.

 

Finalistom i laureatom gratulujemy, a studentów i licealistów zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu już w przyszłym roku.

 

Więcej informacji na stronie www.facebook.com/skn.csr.

 

Więcej informacji o konkursie na stronie: http://www.lob.org.pl/kategoria-601_623.htm