Newsy

Warsztat - Wprowadzenie do CSR

24 lutego o godzinie 19.10 w sali 324G na SGH zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach Warsztatów CSR organizowanych przez oikos Warszawa oraz Ligę Odpowiedzialnego Biznesu pt. „Wprowadzenie do CSR” .

 

Chcesz dowiedzieć się czym jest CSR? Jakie są zasady zrównoważonego rozwoju w biznesie? Dlaczego warto podejmować dyskusję nt. CSR?

Spotkanie poprowadzi Patrycja Romaniuk z Fundacji Sendzimira.

W celu rejestracji wypełnij formularz zgłoszeniowy (liczba miejsc jest ograniczona, rejestracja kończy się 22 lutego) dostępny na stronie.

 

Warsztaty CSR

 

WARSZTATY CSR to cykl spotkań z ekspertami z dziedziny społecznej odpowiedzialności biznesu (z ang. CSR - Corporate Social Responsibility). Przewidzianymi prelegentami są pracownicy akademiccy SGH, konsultanci firm z branży doradztwa strategicznego (PwC), osoby związane z Instytutem Odpowiedzialnego Biznesu, doktoranci oikos z Uniwersytetu St.Gallen w Szwajcarii. Spotkania, zawierając elementy wykładu, dyskusji lub case-studies, będą szkoleniem z zakresu tworzenia strategii CSR dla przedsiębiorstw. Stwarzają uczestnikom tym samym możliwość zdobycia umiejętności unikatowej, mogącej być pozytywnym wyróżnikiem na rynku pracy...

Spotkania odbywać się będą co 2 tygodnie.

 

mat. organizatorów