Newsy

"Zostań ekoistą – zadbaj o swoje eko" - konferencja EKOSTUDENT na SGH

W dniach 24-27 maja odbędzie się kolejna edycja „najbardziej zielonej inicjatywy” studentów Szkoły Głównej Handlowej - projektu EKOSTUDENT organizowanego przez Zrzeszenie Studentów Polskich.

W dniach 24-27 maja odbędzie się kolejna edycja „najbardziej zielonej inicjatywy” studentów Szkoły Głównej Handlowej - projektu EKOSTUDENTorganizowanego przez Zrzeszenie Studentów Polskich.

Hasło tegorocznej edycji to:„Zostań ekoistą – zadbaj o swoje eko”. Chcemy zwrócić uwagę na szeroką ofertę modnych obecnie produktów ekologicznych dostępnych na polskim rynku oraz zaprezentować działalność firm stawiających na ekologię.

 

Projekt tradycyjnie będzie się składał z dwóch części:

 

Pierwszej – cyklu wykładów, warsztatów i study case’ów – w której skupimy się na racjonalnym wykorzystaniu zasobów naturalnych w biznesie, zielonym konsumeryzmie, działalności CSR, ekologicznych kosmetykach, EKOmodzie i zdrowym trybie życia. Poza tym na uczestników czekają zajęcia fitness, warsztaty kulinarne oraz warsztaty fotograficzne SONY.

Czwartek 26 maja 2011 o godz. 9:50 sala 107G zapraszamy na Wykład: "Zielony konsumeryzm, a CSR "

Czym są i dlaczego stały się tak popularne w świecie wielkiego biznesu, a także w jaki sposób znajdują one odzwierciedlenie w działaniach firm z najróżniejszych branż powiedzą Ci nasi prowadzący z Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Przyjdź, posłuchaj, dostrzeż jak te zagadnienia łączą się wzajemnie i wykorzystaj to w życiu zawodowym!

Prowadzący: Magdalena Andrejczuk, Forum Odpowiedzialnego Biznesu

 

Drugiej - wielkiego happeningu na Auli Spadochronowej – gdzie zaprezentujemy innowacyjne ekorozwiązania Eko-lotka czyli akcję zbiórki i segregacji odpadów, spotkania z dietetykiem, pokaz eko-mody, quizy związane ze świadomością ekologiczną, oraz wiele innych atrakcji.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.ekostudent.zspsgh.pl.

Mat. organizatorów