Newsy

Nowa odsłona strony www.lob.org.pl

Prezentujemy nową, funkcjonalną i nowoczesną wersję strony internetowej programu edukacyjnego Liga Odpowiedzialnego Biznsu – www.lob.org.pl. Przygotowaliśmy interaktywną i pełną udogodnień stronę oprawioną w odświeżoną szatę graficzną, prostą nawigację oraz bezpośrednie połączenie z mediami społecznościowymi.

Na stronie znajduje się również mapa Ambasadorów i Ambasadorek CSR z prezentacją ich sylwetek oraz wykaz organizacji współpracujących z LOB. Można tam znaleźć także kalendarium wydarzeń w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Strona uzupełniona jest w galerię zdjęć oraz galerię filmów. Internauci i internautki zaś mogą dzielić się informacjami ze strony bezpośrednio na Facebooku czy Twitterze oraz innych portalach społecznościowych a także komentować informacje. Strona bogata jest w relacje z projektów, które odbyły się w ciągu minionych siedmiu edycji LOB, m.in. dofinansowanych w ramach programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych, relacje z Akademii Odpowiedzialnego Biznesu czy wiadomości na temat CSR-owego konkursu. Strona dostępna jest również w wersji dla niedowidzących.

Zapraszamy do odwiedzania nas na bieżąco pod adresem: www.lob.org.pl i polubienia Ligi Odpowiedzialnego Biznesu na Facebooku:)