Newsy

Akademia Menadżera Logistyki zaprasza!

W imieniu organizatorów Akademii Menadżera Logistyki zapraszamy wszystkich zainteresowanych Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu na wykład pt."CSR - generator kosztów i zysków", który poprowadzi Marta Krawcewicz z Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

 

Zamysł na projekt Akademii Menedżera Logistyki pojawił się w czerwcu 2012 roku po zakończeniu serii wykładów i warsztatów praktycznych ABŁD – Akademii Bezpieczeństwa Łańcuchów Dostaw. ABŁD dotyczyła jednak wyłącznie tematów powiązanych z logistyką, naszą uwagę natomiast zwróciły przedmioty uzupełniające, których obecność w planie studiów nie jest przypadkowa. Wiedza z zakresu logistyki bez podstaw marketingu, finansów, komunikacji społecznej czy ekonomii byłaby niekompletna, a wręcz nieprzydatna na rynku pracy.

Inicjatywa mieści w sobie m.in. wykłady z obszaru zainteresowań przyszłych menadżerów logistyki. Najbliższą inicjatywą jest wykład pt. "CSR - generator kosztów i zysków", który poprowadzi Marta Krawcewicz z Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Wykład odbędzie się 05.12.2012 r., g.17.00 - 18.15, aula gen. Kuropieski, Bibilioteka Główna AON, ul. Pontierów 2, Akademia Obrony Narodowej.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu patronuje Akademii Menadżera Logistyki.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz klikając tutaj.