Newsy

Pracodawca Marzeń na SGGW

W środę 7 marca organizacja IAAS, działająca przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, organizuje Targi Pracy "Pracodawca Marzeń Edycja III". Patronat nad projektem objęła Liga Odpowiedzialnego Biznesu.

 

Targi odbędą się w godzinach od 10 do 17 na starym kampusie SGGW w Auli Kryształowej w budynku nr 9. Podczas spotkania z przedstawiciele poszczególnych firm zaprezentują studentom i absolwentom profil danej firmy, jak również dostępne oferty pracy oraz staży i praktyk.

 

W targach wezmą udział takie firmy jak: Unilever, Coca-Cola HBC, Dominium, De Heus, Agrosimex, Nestle, Novartis, Jeronimo Martins, DeLaval, FRESHMAZOVIA, INTERMAG, Inkubatory, Wojewódzki Urząd Pracy.

 

Targi Pracy to przede wszystkim szansa na zdobycie praktyki lub pracy w renomowanej firmie, ale również okazja zweryfikowania swoich możliwości i umiejętności z wymaganiami obecnego rynku pracy. Podczas wydarzenia studenci będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami różnych korporacji, co daje możliwość uzyskania niezbędnych informacji i wskazówek na temat rekrutacji. Co więcej studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach organizowanych przez firmy prezentujące swoje oferty na Targach Pracy, jak również zdobyć wiele cennych wskazówek odnośnie napisania własnego CV z pomocą wykwalifikowanej osoby z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

 

Targi Pracy „Pracodawca Marzeń Edycja III” adresowane są do wszystkich zainteresowanych studentów (niezależnie od uczelni), a także poszukujących pracy i już pracujących absolwentów - również tych z większym doświadczeniem zawodowym.

 

Więcej informacji o dostępnych warsztatach znajdą Państwo na

http://www.facebook.com/events/316361848412925/ oraz na iaas.sggw.pl

 

Źródło: informacja organizatorów