Newsy

Ostatnie spotkanie Ambasadorów CSR w Poznaniu

19 maja 2012 w Poznaniu odbyło się ostatnie spotkanie Ambasadorów CSR 8 edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Podczas spotkania najaktywniejsi Ambasadorzy zostali nagrodzeni.

 

Podczas spotkania Ambasadorów została podsumowana 8 edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Ambasadorzy otrzymali również pamiątkowe kubki i nagrody za swoją aktywność.

 

Wyróżnienie wśród najbardziej aktywnych Ambasadorów CSR otrzymali: Malwina Frydrychowicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Marta Górska z Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz Paweł Dąbrowa z SGGW w Warszawie. Najbardziej aktywną Ambasadorką CSR została Malwina Frydrychowicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 

Podczas spotkania odbył się również Podwieczorek przy CSR z Krzysztofem Śpiewkiem, Dyrektorem ds. Projektów Specjalnych i Promocji Online w Grupie Allegro. Podczas rozmowy gość opowiedział o takich projektach społecznych Grupy Allegro jak: współpraca z Fundacją WOŚP podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, akcji Kup Misia, kampanii społecznej Policzmy się z rakiem oraz działaniach związanych ze środowiskiem, jak Karta Środowiskowa Allegro, standardach ekologicznego budownictwa w nowej siedzibie Grupy oraz działaniach skierowanych do pracowników.

 

Wieczorem Ambasadorzy CSR mogli zaś wziąć udział w Nocy Muzeów w Poznaniu oraz obejrzeć wspólnie finał Ligi Mistrzów.

 

Dziękujemy wszystkim Ambasadorom i Ambasadorkom CSR za zaangażowanie, współpracę, kreatywność oraz całą aktywność.

 

Rekrutacja do programu Ambasadorów CSR rozpocznie się w nowym roku akademickim.

 

Źródło: informacja własna