Newsy

FR Academy rozpoczęta!

FR Academy rozpoczęta! Wiele tygodni ciężkiej pracy, mnóstwo szczegółów do opracowania i usilne starania, by wszystko wypadło jak najlepiej. Po kilku miesiącach przygotowań rozpoczyna się jeden z większych projektów organizowanych przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Poznań - FR Academy. Od dziś aż do niedzieli grupa 20 studentów z całej Polski będzie zdobywać wiedzę z zakresu fundraisingu w wielkopolskich Szamotułach.

 

Uczestników czekają 3 pracowite dni, bowiem na szkoleniu poruszone zostanie aż 9 tematów związanych z pozyskiwaniem funduszy i współpracą ze sponsorami. Dzięki odpowiednio dobranej kadrze szkoleniowej z pewnością zdobędą dużo przydatnej i praktycznej wiedzy, w czym zdecydowanie pomogą przygotowane przez trenerów „case’y”. Warsztaty poprowadzą m.in. Pan Tomasz Miler – członek stowarzyszenia But w Butonierce, Pani Patrycja Gizło – tegoroczna Ambasadorka CSR oraz „ewangelista crowdfundingu” - Pan Karol Król.

Patronat honorowy nad FR Academy sprawują Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Liga Odpowiedzialnego Biznesu, a także poznańskie uczelnie wyższe – Uniwersytet Ekonomiczny, Wyższa Szkoła Bankowa oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza.

AEGEE-Poznań to jeden z najstarszych, najliczniejszych i najaktywniej działających oddziałów w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 1992 roku realizuje projekty zarówno na poziomie lokalnym jaki europejskim. Zrzesza około 100 studentów z największych poznańskich uczelni. Przygotowuje projekty o różnorodnej formie i tematyce, ograniczenie stanowi jedynie wyobraźnia ludzi działających w organizacji. AEGEE-Poznań jest oddziałem AEGEE-Europe- jednej z największych europejskich organizacji studenckich, która powstała w Paryżu w 1985 r. Obecnie skupia ona blisko 13 000 członków z 40 krajów, działających w 200 miastach. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kliknij tutaj

Wejdź na stronę organizatora klikając tutaj!