Newsy

Ostatnie dni rekrutacji do programu Ambasadorów CSR!

Stawiamy na praktykę! Ostatnie dni rekrutacji do programu Ambasadorów CSR! Uczestnicy i uczestniczki programu to młodzi, energiczni ludzie, którzy skupieni są wokół idei biznesu odpowiedzialnego społecznie (ang. Corporate Social Responsibility, CSR). Dotychczas w programie udział wzięło ponad 100 studentów i studentek uczelni z całej Polski!

 

Program przygotowuje nie tylko na płaszczyźnie teorii, ale również praktycznie. Bądź w kontakcie ze światem biznesu, polityki, organizacji pozarządowych i studenckich.

 

Zostań liderem/ liderką społecznych zmian działając w naszym programie!

 

CSR to zasady funkcjonowania biznesu w społeczeństwie, które przejawiają się na płaszczyźnie zrównoważonego rozwoju, poszanowania środowiska naturalnego, pracowników, partnerów biznesowych oraz społeczności lokalnej.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji programu Ambasadorów!

Dla uczestników/ uczestniczek przygotowaliśmy m.in.: warsztaty, seminaria, konferencje, spotkania z autorytetami i praktykami zajmujący się CSR, uczestnictwo w programie „Staże w CSR-ze” – możliwość płatnych staży w firmach wdrażających ideę społecznej odpowiedzialności biznesu oraz wiele innych!

 

Rekrutacja trwa do 28 października 2012r.!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie?

Kliknij tutaj