Newsy

Nowa edycja Experience PwC wystartowała!

Wiemy, że dysponujesz zróżnicowaną wiedzą. Wiemy, że finanse, prawo podatkowe lub branża konsultingowa to jedno z twoich zainteresowań. I wiemy, że na 100% chcesz się wykazać. Nadarza się okazja. Weź udział w VIII edycji konkursu Experience PwC. Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce pod okiem ekspertów i walcz o cenne nagrody. Na najlepszych czekają: praktyki w naszej firmie, kursy językowe, szkolenia biznesowe Akademii PwC, zestawy publikacji naukowych i voucher na wycieczkę zagraniczna o wartości 6 000 zł. Nie wiemy, czy wygrasz ale na pewno wyrwiesz się z domu albo z akademika. I na 100% będzie to fajne doświadczenie.

Experience PwC jest interaktywnym konkursem przeznaczonym dla osób zainteresowanych tematyką finansów, rachunkowości, prawa podatkowego oraz zagadnieniami związanymi z branżą konsultingową. Do udziału w nim zapraszamy studentów III roku studiów pierwszego stopnia, III - V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów studiów drugiego stopnia oraz absolwentów uczelni wyższych.

Do tej pory odbyło się już sześć edycji Experience PwC. Wyłoniliśmy w nich grupę ponad 50 laureatów, z których wielu poprzez udział w konkursie rozpoczęło karierę zawodową w PwC.

Jeśli chcesz sprawdzić się w roli audytora lub doradcy i znasz język angielski, weź udział w naszym konkursie!

Serdecznie zapraszamy na stronę konkursu!