Newsy

CSR Challenge - stwórz odpowiedzialny biznes!

TERMIN SKŁADANIA FORMULARZY KONKURSOWYCH PRZEDŁUŻONO DO 29 MAJA 2013 r.!

TERMIN SKŁADANIA FORMULARZY KONKURSOWYCH PRZEDŁUŻONO DO 29 MAJA 2013 r.!

Projekt organizowany jest przez Ambasadorów CSR Ligi Odpowiedzialnego Biznesu we współpracy z lokalnym komitetem AIESEC Polska w Łodzi, Studenckim Kołem Naukowym SKN EkoBiznes oraz łódzkim oddziałem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

 

Jest to konkurs ogólnopolski, który ma na celu wyłonienie oraz wdrożenie w życie najlepszego pomysłu na biznes odpowiedzialny społecznie.

 

Konkurs trwa od 22 kwietnia do 5 czerwca 2013 oraz składa się z dwóch etapów:

 

I ETAP

Od 22 kwietnia do 29 maja 2013 studenci wysyłają formularz konkursowy (dostępny na stronie www.lob.org.pl) na adres mailowy konkursu challengecsr@gmail.com . W formularzu należy zamieścić krótki opis i biznesplan swojego pomysłu na nową firmę oraz odpowiedzi na pytania.

 

FORMULARZ znajdziesz TUTAJ

REGUALMIN konkursu znajdziesz TUTAJ

 

II ETAP

Do drugiego etapu przejdą najlepsze projekty wyłonione w głosowaniu Jury. Finał konkursu odbędzie się 5 czerwca 2013 w Łodzi , gdzie każdy z finalistów będzie miał 10 minut na zaprezentowanie swojego pomysł na biznes i 10 minut na pytania od Jury. Na zwycięzce czekają cenne nagrody: tablet oraz możliwość darmowego dwumiesięcznego przetestowania swojego pomysłu na biznes w ramach programu preinkubacjii w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości w Łodzi.

 

„CSR Challenge” to nie tylko konkurs ale także szkolenia:

 

7 maja, godz. 18:00, Siedziba Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Łodzi: „Pobudź swoją kreatywność” – Magdalena Kurowska.

 

8 maja, godz. 13:15, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, sala E211: „Od pomysłu do realizacji – moja własna firma”,

Tomasz Tomczak - Dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

 

15 maja, godz 13:15, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego sala E211: „Społeczna odpowiedzialność biznesu jako fundament Twojego przedsiębiorstwa” - Piotr Sobolewski koordynator programu Liga Odpowiedzialnego Biznesu.

 

16 maja, godz 13:15, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego sala E115: „Załóż swój własny biznes juz dziś - czyli co,gdzie, kiedy” - Krzysztof Edward Bońkowski Fundacja eBiznes Club.

 

Zapisy na szkolenia proszę przesyłać na adres: adam.juszczak.lodz@gmail.com

w mailu podając szkolenie jakim są Państwo zainteresowani, imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

 

Konkurs „CSR Challenge – stwórz odpowiedzialny biznes!” daje możliwość wszystkim kreatywnym i przedsiębiorczym studentom zaprezentowania swojego pomysłu na odpowiedzialny biznes przed ekspertami. Zwycięstwo w konkursie to nie tylko konstruktywny feedback to także wsparcie we wdrożeniu biznesplanu w życie.

 

Masz pytanie? Napisz: adam.juszczak.lodz@gmail.com

 

 

Projekt współfinansowany ze środków programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.