Newsy

PR czy CSR? Oto jest pytanie! Wydarzenie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Public relations i społeczna odpowiedzialność biznesu istnieją w Polsce od niedawna. Ludzie wiedzą o ich istnieniu, natomiast brakuje im informacji na temat tego, czego dokładnie dotyczą - często te braki powodują mylenie tych dwóch pojęć lub też ich utożsamianie. Tylko czy łączenie tych terminów jest błędem? Czy kreuje to zagrożenia dla pr’u lub csr’u? Jakie są efekty niepoprawnej interpretacji tych znaczeń?

Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych uzyskać będzie można podczas konferencji: "Status związku: to skomplikowane. O PR-rze i CSR-rze słów kilka", której organizatorem jest Studencka Organizacja Public Relations „PRogress”. Patronat nad konferencją objęła Liga Odpowiedzialnego Biznesu.

Podczas konferencji wystąpią osoby, które znają świat pr’u i csr’u. Każdy dzień konferencji skupiał się będzie na innym zagadnieniu. Pierwszego dnia poruszony zostanie temat public relations, jego narzędzia i środki oraz to, jakie jest jego znaczenie dla biznesu. Podczas drugiego dnia zaproszeni goście przedstawią różnice pomiędzy pr’em a csr’em. Czy istnieje między nimi konflikt i czy są rzeczywiście potrzebne w organizacjach. Trzeci dzień konferencji poświęcony zostanie szkoleniom i wykładom z zakresu CSR’u.

Konferencja odbędzie się w dniach 8-10 kwietnia br. na Uniwersytecie Ekonomiczny w Katowicach.

Wszystkie informacje na temat konferencji znajdują się stronie internetowej: www.soprprogress.wix.com/konferencja

Wydarzenie organizuje Marta Jurzak, Ambasadorka CSR 2013/2014.
Patronat nad wydarzeniem objęła Liga Odpowiedzialnego Biznesu.

plakat