Newsy

Zapraszamy na Podwieczorek przy CSR

Projekt „Podwieczorek przy CSR” to cykl spotkań dla studentów zainteresowanych tematyką CSR ze specjalistami zawodowo zajmującymi się społeczną odpowiedzialnością biznesu. Spotkania odbędą się w przyjaznej, kawiarnianej atmosferze. Praktycy podzielą się swoją wiedzą, a uczestnicy będą mieć możliwość dyskusji i wymiany cennych doświadczeń.

Już 5 marca 2014 roku, o godzinie 17:00 w kawiarni Dilmah (Szpitalna 5/5) w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie - gościem podwieczorku będzie Pani Paulina Koszewska, reprezentującą  firmę DB SCHENKER. Tematem przewodnim będzie:  „Zielona Logistyka - czyli proekologiczne usługi i minimalizowanie emisji CO2 w operacjach logistycznych.”

Spotkanie poprowadzi Magdalena Rogosz - Ambasadorka Ligi Odpowiedzialnego Biznesu 2013/2013. Zapisz się już dziś - kliknij tutaj. Zobacz wydarzenie na Facebooku! - tutaj.

Projekt organizowany jest przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Kierunków Rolniczych i Nauk Pokrewnych IAAS Polska oraz dofinansowany z programu grantowego Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.

Autorka: Magdalena Rogosz, Ambasadorka CSR 2013/2014

Podwieczorek plakat