Newsy

Drogowskazy Kariery - Twój lepszy start w przyszłość!

Lata lecą a Ty nadal nie wiesz czym chcesz się zająć w przyszłości? A może nie możesz podjąć decyzji pomiędzy różnymi drogami kariery? W takim razie weź udział w Drogowskazach Kariery i daj sobie pomóc!

Drogowskazy Kariery to program edukacyjny skierowany do studentów i organizowany przez studentów. W tym roku Niezależne Zrzeszenie Studentów organizuje już VII edycję, która odbędzie się w dniach 24 marca – 4 kwietnia. Przez te dwa tygodnie specjaliści z różnych branż poprowadzą warsztaty i case studies na ponad 25 uczelniach w całym kraju. Oferujemy szeroki przekrój tematów szkoleń, które dadzą uczestnikom możliwość poznania dostępnych ścieżek kariery oraz zdobycia praktycznych umiejętności szczególnie potrzebnych na dzisiejszym rynku pracy.

Przy ustalaniu tematyki warsztatów kierujemy się hasłem: „Ściśle dopasowani do studenta” dzięki czemu mamy pewność, że organizowane przez nas wydarzenia będą się cieszyć dużym zainteresowaniem. Nasze warsztaty pomogą rozwinąć twoje umiejętności negocjacji, prowadzenia własnej działalności gospodarczej czy autoprezentacji podczas rozmowy rekrutacyjnej. Bezpośrednio zwiększają Twoją przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Z chęcią wychodzimy naprzeciw potrzebom studentów i podpowiadamy jak zdobyć upragnioną posadę czy przygotować bezbłędne CV.  Naszym celem jest zaprezentowanie studentom możliwości jakie na nich czekają, ułatwienie realizacji wymarzonego scenariusza zawodowego oraz pomoc w dokonaniu wyboru odpowiedniej ścieżki kariery.

Ponadto studenci mają okazję wziąć udział w debacie otwierającej cały program, która odbędzie się 24 marca w Szkole Głównej Handlowej. W tym roku zaproszeni przez nas goście będą dyskutować na temat: „Patriotyzm gospodarczy - Made in Poland”. Zarówno uczestnictwo w debacie jak i we wszystkich warsztatach jest darmowe, a żeby wziąć w nich udział potrzebne są jedynie chęci do rozwoju osobistego i dbałość o własną przyszłość.

Studenci w Warszawie będą mieli mnóstwo okazji aby zrealizować swoje pragnienia, ponieważ to właśnie tu odbędzie się największa ilość warsztatów. Będziemy aż na 5 warszawskich uczelniach: w Szkole Głównej Handlowej, Politechnice Warszawskiej, Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wojskowej Akademii Technicznej oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej. Szczegółowe informacje na temat tego co będzie się działo na poszczególnych uczelniach będą udostępniane na naszym fanpage’u: klik tutaj.

Nie zwlekaj i pamiętaj o zapisach już od 17 marca na stronie internetowej programu: klik tutaj.

Weź udział i daj się naprowadzić na wymarzoną ścieżkę kariery!

Projekt objęty jest patronatem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.

DK PLAKAT