Newsy

Interpretacje CSR-owe

to wielowymiarowy projekt na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu. Realizowany przy współpracy dwóch kół naukowych – Socjologicznego Koła Naukowego Uniwersytetu Pedagogicznego i Naukowego Koła Socjologicznego Uniwersytetu Ekonomicznego.Założeniem projektu jest kompleksowe podejście do zagadnień związanylobch ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

W jego ramach odbędzie się kilka  warsztatów i seminariów poruszających tematykę związaną z koncepcją CSR. W dniach 7-8 kwietnia będzie miała miejsce dwudniowa konferencja. Prelekcje odbędą się na współpracujących ze sobą krakowskich uczelniach Uniwersytecie Pedagogicznym oraz Uniwersytecie Ekonomiczny.

W ramach projektu, prowadzone są  także inne działania, takie jak:audycje radiowe oraz badania świadomości koncepcji CSR wśród krakowskich studentów.

Zaplanowany jest również Konkurs Wiedzy o CSR, do udziału w którym zapraszamy!!!

Co możesz zrobić jako student?

- ZGŁOSIĆ SIĘ DO UDZIAŁU W KONKURSIE WIEDZY O CSR!

Konkurs ma na celu popularyzacje wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu Pytania konkursowe będą przygotowywane na podstawie audycji radiowych z ekspertami i praktykami CSR w studenckim Radiu Spektrum, a także na podstawie artykułów publikowanych na fanpagu projektu "Interpretacje CSR-owe".

Radio Spektrum działa przy Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i jest radiem internetowym. Audycje na żywo  odbywają się odpołowy lutego 2014. Nagrania z audycji można odnaleźć na stronie Radia Spektrum!

Konkurs odbędzie się  już 8 kwietnia o godzinie 14.30 w sali nr 30 na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Do wygrania tablet marki Lenovo!

Rejestracja trwa do 4 kwietnia! 

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz: TUTAJ.

- ZGŁOSIĆ SWÓJ ABSTRAKT I WYSTĄPIĆ NA KONFERENCJI!

Pokaż jak rozumiesz koncepcje społecznej odpowiedzialności biznesu światu! Czy ja popierasz? A może uważasz, że ta koncepcja nie przemawia do Ciebie z jakiś konkretnych powodów? Nie bój się podjąć dyskusji! INTERPRETUJ!

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Możesz jednak zażyczyć sobie płatnego noclegu oraz publikacji wygłoszonego przez Ciebie referatu! Wówczas napisz do nas na adres interpretacjecsr@gmail.com, aby dowiedzieć się więcej na temat kosztów.

Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ.

Projekt współfinansowany w ramach programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.

Autorka: Dominika Legenza, Ambasadorka CSR 2013/2014

INTERPRETACJE CSR-owe