Newsy

Prowadzisz własną firmę i chciałbyś, aby usłyszała o niej cała Polska? 

Odkrycie Rynku 2015 to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnienie najlepszych studenckich start-upów ostatnich lat. Zwycięzcy konkursu mają szansę na zwiększenie rozpoznawalności marki w ramach współpracy z ogólnopolskimi patronami medialnymi, pomoc merytoryczną i szkoleniową ze strony partnerów konkursu oraz zdobycie finansowania aż do 500 000 zł. Zapisy trwają od 2 do 22 lutego.

OR zdjecie

W tym roku odbywa się już II edycja konkursu. Misją Odkrycia Rynku jest propagowanie przedsiębiorczości wśród osób młodych i ukazanie im najlepszych technik biznesowych. Cel zostaje osiągnięty poprzez wyróżnienie i nagrodzenie najlepszego start-upu ostatnich lat.

Konkurs dzieli się na 2 etapy. W pierwszym, jury konkursu wybierze 6 najlepszych start-upów. Następnie każdy z finalistów będzie musiał przygotować w ciągu dwóch tygodni krótki materiał promocyjny prezentujący działalność firmy, jej plany na przyszłość oraz korzyści wynikające z prowadzenia własnej działalności. Filmy zostaną poddane głosowaniu oraz ocenie jury.

Nagrody

Każdy uczestnik zostanie zaproszony na warsztat przeprowadzony przez Startup Academy. Trójka finalistów będzie miała niepowtarzalną okazję zaprezentowania się przed inwestorami Lewiatan Business Angels. Zwycięzcy otrzymają bilety na pełnometrażowe warsztaty od Startup Academy. Mogą też liczyć na pomoc Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i zdobyć aż do 500 000 zł! Ale to nie wszystko! Najlepszy start-up ma szansę na zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez publikację informacji o zwycięzcach wraz z opisem przez naszych patronów medialnych.

Dla kogo?

Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, którzy są w wieku do 26 roku życia i prowadzą własną działalność gospodarczą oraz:

  • potrafią przebić się na rynku, znaleźć niszę rynkową,
  • stopniowo zwiększają swoje udziały w rynku,
  • szukają nowych sposobów finansowania działalności,
  • zatrudniają osoby młode,
  • oferują usługi bądź produkty cieszące się uznaniem wśród klientów.

Termin i miejsce

Zapisy trwają w dniach 2-22 lutego. Zgłoszeń do konkursu można dokonywać będąc zarówno właścicielem firmy, jak i osobą zupełnie z nią niezwiązaną, poprzez wypełnienie formularza. Konkurs kończy się uroczystą galą finałową 10 kwietnia w Warszawie, podczas której nastąpi ogłoszenie wyników.

Więcej informacji

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.drogowskazykariery.pl/odkrycie-rynku oraz poprzez kontakt z organizatorem: ewa.chojnowska@nzs.org.pl.

Sam steruj swoją karierą! Zostań Odkryciem Rynku 2015!

Źródło: informacja prasowa

 

 Print