Newsy

CSR w PRZEMYŚLE CIĘŻKIM

Zapraszamy do uczestnictwa z spotkaniu z przedstawicielami Kopex Group, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z zakresu: Implementacji CSR do strategii firmy, Obowiązku raportowania danych niefinansowych zgodnie z założeniami dyrektywa 2014/95/UE, wpływem CSR na konkurencyjność przedsiębiorstwa oraz działaniami CSR prowadzone na terenie Federacji Rosyjskiej oraz Chińskiej Republiki Ludowej w spółkach zależnych.

Grupa Kopex jest potentatem oferującym kompleksowe rozwiązania dla górnictwa podziemnego i odkrywkowego. Jest cenionym i uznanym producentem i dostawcą wysokiej klasy maszyn i urządzeń oraz nowoczesnych technologii dla górnictwa.Elastyczności oferty Grupy Kopex dowodzi możliwość realizacji zamówienia zgodnie ze ściśle określonymi, indywidualnymi wymaganiami kontrahenta.
Grupa Kopex skupia wiodących producentów wysokiej klasy maszyn i urządzeń oraz nowoczesnych technologii dla górnictwa. Grupa notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółki zależne Kopex rozmieszczone są na całym świecie. Firma Kopex jest firmą, która poprzez swoje zaangażowanie w tworzenie ram CSR osiąga wymierne korzyści o których powiedzą nasi prelegenci.

Prelegenci:
NINA KRYSTOŃ Dyrektor Działu CSR i Komunikacji Wewnętrznej KOPEX
ALEKSANDRA PUZYNO Starszy Specjalista ds. CSR i Komunikacji Wewnętrznej
SANDRA MIKOŁAJCZYK Specjalista ds. CSR
Moderator: Szymon Kuzia Ambasador LOB

Miejsce: Politechnika Śląska wydz. Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, Krasińskiego 8 Katowice
Termin: 19.03.2015 15:30-17:00
Sala: 174
Wstęp: wolny

 Facebook: https://www.facebook.com/events/651892541606098/
plakat CSR Kopex
Autor: Szymon Kuzia, Ambasador CSR