Newsy

„Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces” w Poznaniu

„Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces”  jest największym i jedynym tego typu projektem na polskich uczelniach. Jest to jednocześnie najstarsze przedsięwzięcie realizowane przez Studenckie Forum BCC, którego skala i zasięg z każdym rokiem powiększa się. 

BOSS jest Festiwalem nietuzinkowym. Pokazuje młodym ludziom, będącym u progu swojej zawodowej kariery, w jakim kierunku i jaką drogą mogą podążać. Poprzez cykl bezpłatnych szkoleń, wykładów i warsztatów pomaga zdobywać wiedzę i umiejętności niezbędne na kolejnych etapach życia. Rozwiewa mity na temat prowadzenia własnego biznesu i pracy po studiach. Celem Festiwalu jest również umożliwienie uczestnikom kontaktu z ludźmi biznesu, którzy dadzą im motywację do realizowania ambitnych planów. BOSS nie podsuwa gotowych rozwiązań – inspiruje do ich poszukiwania oraz daje wskazówki, gdzie można je znaleźć.

Tegoroczna już XII edycję Festiwalu BOSS w Poznaniu, objęta patronatem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W dniach 23 - 27 marca 2015 r. odbędą się szkolenia, warsztaty i eventy podzielone na pięć bloków tematycznych

  • poniedziałek: Biznes&StartUp
  • wtorek: Marketing &Sprzedaż
  • środa: Menedżer 2.0
  • czwartek: Finanse & Inwestycje
  • piątek: Kultura & Etyka
 Zarezerwuj już czas, abyś mógł czerpać z życia jak najwięcej, a my dołożymy wszelkich starań, aby to były wartościowe pięć dni! 

Organizator:  Studenckie Forum Business Centre Club 

 

1025x1025

 

Więcej informacji na www.poznan.festiwalboss.pl oraz na  fanpage'u Festiwal BOSS.