Newsy

II tura naboru wniosków do programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych CSR

Działasz w organizacji studenckiej? Chcesz zorganizować wydarzenie o tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu? Nie zwlekaj - złóż wniosek o dofinansowanie w kolejnej edycji programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych CSR i zdobądź 600 zł na swój projekt!

Zapraszamy do współpracy organizacje studenckie, koła naukowe, organizacje pozarządowe działające na uczelniach, które chcą zrealizować projekt promujący i edukujący o społecznej odpowiedzialności biznesu. Chętni mogą złożyć wnioski na realizację jednego ze scenariuszy i otrzymać dofinansowanie do 600zł. Scenariusze do pobrania można znaleźć TUTAJ

Temat do wyboru to:
• Zrównoważone miasto
• Innowacje społeczne
• CSR w miejscu pracy
• CSR – podstawą Twojej firmy
• CSR na co dzień – odpowiedzialna konsumpcja

„Chcemy dać szansę organizacjom studenckim na realizację projektu edukacyjnego o CSR. Dzięki zaangażowaniu w nasz program, organizacje mogą nie tylko otrzymać grant, ale również mieć kontakt z najlepszymi specjalistami, którzy na co dzień zajmują się społeczną odpowiedzialnością.” mówi Piotr Sobolewski, koordynator Ligii Odpowiedzialnego Biznesu.

Szczegółowe informacje dot. aplikowania o grant w programie grantowym Pracownia Działań Lokalnych CSR można znaleźć: TUTAJ.

Czas składania aplikacji mija 16 stycznia 2015 roku.

 

Program Grantowy LOB_plakat