Ambasadorzy csr

Zaznacz obszar

wszystkie

ambasador csr Myshko Lizaveta

Myshko Lizaveta

ambasadorka

Szkoła Główna Handlowa

Jestem studentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze oraz CEMS Master in Management. Od czterech lat działam w Kole Naukowym Negocjator, podnosząc swoje umiejętności miękkie oraz organizując różnorodne projekty krajowe i międzynarodowe. Poprzez wymiany miałam okazję studiować w Stockholm School of Economics w Szwecji oraz Radboud University Nijmegen w Holandii. To przekonało mnie, że poszerzanie swoich horyzontów jest możliwe dzięki spotkaniu z nowymi ludźmi oraz podróżowaniu. W wolnym czasie ćwiczę pole dance i śpiewam w chórze mieszanym.

Odpowiedzialny biznes traktuję jako nierozłączną część funkcjonowania współczesnej gospodarki. Jest to przyszłościowa strategia stworzenia przewagi konkurencyjnej, opierającej się na zdiagnozowaniu pewnych problemów światowych i znalezieniu odpowiednich rozwiązań biznesowych. Swoją pracą chcę napędzać dane zjawisko, edukując organizację i wspólnie szukać sposobu zmian na lepsze dla biznesu i społeczeństwa.

ambasador csr Sobczak Janusz

Sobczak Janusz

ambasador

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Jestem studentem trzeciego roku zarządzania (specjalności handel i marketing) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od czerwca 2017 roku jestem Przewodniczącym Regionu Poznań w organizacji Studenckie Forum Business Centre Club.
SF BCC traktuję jako środowisko osób myślących podobnie gotowych pracować ciężko, aby w efekcie posiąść nowe umiejętności i zrealizować swoje ambitne cele. Poza Fundacją czas spędzam nad doskonaleniem umiejętności miękkich oraz wdrażaniem przedsiębiorczości w życiu swoim, jak i bliskich. Lubię łączyć pasję z pracą i przełamywać swoją strefę komfortu. Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi i ich kulturę. Jako ambasador w Lidze Odpowiedzialnego Biznesu chciałbym przekazywać innym ludziom wiedzę na temat CSR, którą zdobyłem w programie. Uważam, że odpowiedzialny biznes to taki który nie polega wyłącznie na zyskach firmy, ale niesie także pozytywne wartości dla pracowników, społeczeństwa oraz środowiska naturalnego.

ambasador csr Sobczuk Magdalena

Sobczuk Magdalena

ambasadorka

Katolicki Uniwersytet Lubelski

Katolicki Uniwersytet Lubelski

Jestem studentką V roku Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Już wkrótce będę broniła swoją pracę magisterską na temat „Style podejmowania decyzji a płeć psychologiczna u młodych i średnich dorosłych”.

Działam w Kole Naukowym Psychologii Zarządzania. Zainicjowałam i koordynuję działania sekcji szkoleń, które tworzą roczny program trenerski z elementami superwizji prowadzony zaadoptowaną do warunków akademickich szwedzką metodą edukacji dorosłych - study circle. Dodatkowo w sekcji merytoryki współtworzę także II Konkurs Psychologiczny „Psycholog w Biznesie”.

Interesuję się psychologią, wielokulturowością, kulturą żydowską. W wolnym czasie słucham muzyki, czytam oraz robię zdjęcia.

Odpowiedzialny biznes to dla mnie dążenie do bilansu pomiędzy efektami a potrzebami we wszystkich grupach osób bezpośrednio i pośrednio związanych z daną firmą/organizacją oparte na umiejętności dialogu.

ambasador csr Sroka Kinga

Sroka Kinga

ambasadorka

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski

Studentka III roku stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Zaangażowana we wszystko co tylko się da - działam w Stowarzyszeniu Forum Młodych Dyplomatów jako rzecznik prasowy, przewodnicząca koła naukowego (Koło Przedsiębiorczości UWr) oraz obserwatorka sądowa Fundacji Court Watch. Fascynuje mnie polityka międzynarodowa, zwłaszcza Rosja, literatura (oczywiście rosyjska) oraz tajniki marketingu i PR. Staram się łaczyć wszystkie akywności i zainteresowania oraz nieustannie poszukiwać nowych wyzwań, a takim właśnie jest dla mnie społeczna odpowiedzialność biznesu. To temat, który pretenduje do tego, aby być na językach wszystkich nowoczesnych przedsiębiorców, umiejętności, które będą na rynku pracy na wagę złota oraz wiedza, bez której nie będziemy świadomi wyzwań, jakie stawia przed nami współczesny świat.

strona